Silny Susz

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Aborygen 17-03-08 13:04

Miasto kontra wieś.
Kto więcej wkłada do kasy gminnej miasto czy wieś? I ile z tych dochodów pochłania miasto a ile wieś. Zastanawiam się czy podział na miasto i gminę przyniósłby więcej efektów w rozwoju miasta. Susz staje się coraz bardziej zapadłą mieściną emerytów i rencistów. Ludzie wyjeżdżają brak perspektyw dobrej pracy, mieszkań, (co z tanim budownictwem TBS). W końcu to Susz jest siedzibą administracyjną i usługową gminy. Czy priorytetem są interesy ogółu czy prywata? Burmistrz dbałby o miasto w trosce o swój elektorat a tak patrzy tylko gdzie może zdobyć więcej głosów. Przykład ostatnich wyborów gdzie w mieście otrzymał 970 głosów a na wsi 1463 głosy. Co sądzicie o tym Burmistrz miasta Susz kontra Wójt Gminy Susz.
 

Odpowiedz Cytuj
Tmzs mario 09-09-08 11:33

Witamzalogowalem tu pierwszy raz powiem szczeże że widac bylo na zakonczeniu lata kontra dożynki.susz staje sie wioską emerytów i recistów

Odpowiedz Cytuj
Link GOŚĆ 12-10-08 19:52

Burmistrz nic nie robi to co potrzeba np. TBS co z tanim budownictwem ludzie by chcieli mieć swoje mieszkania myśli że by było mało chętnych , brak na stronach specjalnych ofert inwestycyjnych jest przecież tyle terenu do zagospodorowania np. Iławska , Osiedle Leśne pod zabudowe czy Prabucka a jeszcze jedno po co te ogródki działkowe zamiast nich sprzedać działki ...!?

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://susz.istrefa.com

istrefa gmina Susz | istrefa powiat iławski | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Susz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-240


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem