Radni Susza

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Anonim GOŚĆ 24-01-08 21:38

To może sobie anonimowo poobgadujemy radnych? Kogo pierwszego polecacie wziąć na języki?

Odpowiedz Cytuj
Aborygen 25-01-08 14:44

Przed oceną radnych zadałbym pytanie. Co zrobili przez swoją kadencję w swoich okręgach? Jakie mieli pomysły, jak polepszyli życie swoim wyborcom. Raczej nie liczę na uzyskanie odpowiedzi, bo „ mowa jest srebrem a milczenie złotem"
 
 
 

Odpowiedz Cytuj
Bezradny GOŚĆ 28-01-08 22:56

A czy oni mieli jakieś programy? Biegli do koryta a kto się po drodze potknął i przewrócił ten się nie dostał. A było ich wielu dostało się piętnastu.

Odpowiedz Cytuj
Kardynał GOŚĆ 25-02-08 14:04

Autor: n/a 28-01-2008 21:56:02A czy oni mieli jakieś programy? Biegli do koryta a kto się po drodze potknął i przewrócił ten się nie dostał. A było ich wielu dostało się piętnastu.
Co za trafne spostrzeżenie 

Odpowiedz Cytuj
Użytkownik forum GOŚĆ 07-04-08 23:15

Autor: Aborygen 25-01-2008 13:44:28
Przed oceną radnych zadałbym pytanie. Co zrobili przez swoją kadencję w swoich okręgach? Jakie mieli pomysły, jak polepszyli życie swoim wyborcom. Raczej nie liczę na uzyskanie odpowiedzi, bo „ mowa jest srebrem a milczenie złotem"
 
 
 
Jest taki jeden radny do pewnego czasu zagorzały przeciwnik Jana S.ale jak Jan S. zatrudnił mu synalka w urzędzie odrazu zmienił zdanie o poczynaniach w stosunku do Jana S.i pierwszy podnosi rękę za Janem S.

Odpowiedz Cytuj
Aborygen 08-04-08 12:08

No i teraz widzisz UŻYTKOWNIKU. Mamy możliwość zobaczyć, co są warci nasi radni. Jeżeli burmistrz prowadzi politykę przetrwania w rewanżu za lojalkę swoich podnóżków wynagradza ich. Wiem, że najłatwiej jest krytykować, ale może warto zastanowić się przed przyszłymi wyborami, przy którym nazwisku postawić „krzyżyk”. Władzę w gminie stanowi burmistrz i jego najbliższe otoczenie. Więc warunkiem pozwalającym na przeprowadzanie właściwych uchwał jest większość w radzie. Sposobem na jej zapewnienie jest pozyskanie radnych np. poprzez zatrudnienie członków rodziny radnego bezpośrednio w urzędzie, bądź w instytucjach jemu podległych. Przy obecnym bezrobociu daje to 100% pewności "ślepej lojalności".

Odpowiedz Cytuj
Walewska GOŚĆ 11-04-08 14:38

Burmistrz obiecał, że w Kamieńcu będzie chodnik z polbruku. I co jest? Tak, ale kawałek od końca wioski i przy kościele. A ksiądz to tak wychwalał burmistrza na kazaniu przed wyborami, że mało z ambony nie spadł. A oświetlenie to o jedenastej gaszą pora nocna. I wtedy złodziejaszki wychodzą na żer.

Odpowiedz Cytuj
Suszanin GOŚĆ 08-11-10 12:35

Wkrótce każdy z nas stanie przed możliwością wyboru suskich radnych. Niektórym z nich przedłużymy kadencję lub im podziękujemy gdyż wybierając ich cztery lata temu nie spełnili swoich obietnic wyborczych. Kogo będzie miała w swoim składzie nowa rada w kadencji 2010-2014 zależeć będzie od nas. 21 Listopada będzie dniem uwolnienia się od tych samych twarzy ale to wszystko zależy od nas. Dieta radnego nie może być tylko dodatkiem do pensji dla nierobigów.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://susz.istrefa.com

istrefa gmina Susz | istrefa powiat iławski | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Susz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-240


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem