Pomysły naszych Władz

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Aborygen 29-02-08 14:29

Gratuluję pomysłu Panu Burmistrzowi 100 garaży w centrum miasta. Cyfra jubileuszowa. Tak jak sto dni „Donka” Chyba nie chce pan żeby ludzie śpiewali „ Janek Maźi w centrum miasta sto garaźi” Radzę ważyć słowa wypowiadane na łamach prasy lokalnej. Zabudowa centrum miasta to przemyślane plany i decyzje. A nie poligon pomysłów. Ten pomysł nadaje się do galerii. Złote myśli Janka.

Odpowiedz Cytuj
Imiennik janka GOŚĆ 29-02-08 14:34

He he lepszy pomysl to hotel na plazy. Temu to sie marzy. Czekamy na fabryke puszek, hotel pracowniczy potem sie zbuduje.

Odpowiedz Cytuj
Brak słów GOŚĆ 02-04-08 15:35

Te "nasze władze"... bez komentarza. Wiekszość ludzi chciałaby zamieszkac na swoim, wyprowadzic sie od rodziców, nie gnieść się po 4-7 w dwóch pokojach, na mieszkania nie ma szans.. Burmistrz buduje 100 garazy może by pomyslał o nowej inwestycji w jakiś blok, budynek mieszkalny. Młodzi ludzie wyjeżdzaja z naszego miasta, bo nie ma gdzie mieszkać,nie ma szans nawet na mieszkania komunalne , a młodzi chca sie usamodzelniać, niedługo zostaniemy tu sami, to będzie miasto ręcistów i emerytów.

Odpowiedz Cytuj
Aborygen 07-04-08 0:06

Chyba nasi „włodarze” nie są zainteresowani rozwojem miasta. Inwestycje, które są realizowane to głównie grzebanie w ziemi. Chodnik tu chodnik tam. Lampa tu lampa tam. Nic się nie wspomina o pozyskiwaniu inwestorów i przygotowaniu im jak najlepszych warunków pod przyszłe inwestycje. TBS-y miały być lekarstwem na sytuację mieszkaniową osób, za biednych żeby kupić własne M, i za bogatych, żeby starać się o mieszkanie komunalne. Raczej o tym trzeba zapomnieć. Oni mają posadki o rodzinę też zadbali. I tak można sobie posiedzieć do końca kadencji. A może znowu ludzie wybiorą. Przecież tyle lat się zasiada w radzie, że następna kadencja należy się chociażby przez zasiedziałość.
 
 

Odpowiedz Cytuj
Aborygen 15-10-08 17:54

Rewitalizacja na obszarze Starego Miasta.
 
W parku wykonano nowe oświetlenie wzdłuż alei spacerowej nad jeziorem. Wybudowano schody, zainstalowano ławeczki oraz kosze na śmieci. Powstał taras widokowy z widokiem na jezioro, z którego i tak się nie wiele zobaczy, oraz odremontowano fontannę. W najbliższym czasie planowane jest wykonanie alejek spacerowych, zieleni wraz z drzewostanem, budowa mostku nad grodziskiem.
Ciekawi mnie tylko, kiedy ten najbliższy czas nastąpi. Bo zapał był tylko się szybko skończył. Co sądzicie o inwestycjach (marzeniach) naszego Jożina. Basen, hotel, fabryka, alejka wokół jeziora. Czy to się spełni?
 
 
 

Odpowiedz Cytuj
Wodnik szuwarek GOŚĆ 03-03-09 1:02

Czy to żart prima aprilisowy?
Zakład Usług Komunalnych informuje, że z dniem 1 kwietnia wprowadza nowe ceny i stawki opłat za dostarczoną wodę i odebrane ścieki. I na dodatek wprowadzają nowy haracz. Opłatę abonamentową. Widać nieudacznikom brakuje na paliwo do zakupionych samochodów. A może nowe etaty dla rodzinki są tworzone? Co na to Bezradni!!!?

Odpowiedz Cytuj
Suszanin GOŚĆ 21-03-09 0:15

Zgadzam się z wypowiedzią Wodnika Szuwarka.ceny są z kosmosu.my mieszkańcy nie możemy się na to zgodzić.grozi nam bród i dzikie wysypiska w lasach .

Odpowiedz Cytuj
Aborygen 21-03-09 22:38

Najprostszym tłumaczeniem podwyżek jest wzrost cen energii, gazu i paliwa. Rynek nie ma skłonności do korygowania cen w dół z taką samą dynamiką, z jaką je podnosi w górę. Jeśli już coś raz podrożało, szybko nie stanieje. Wyjątkiem są sezonowe obniżki cen warzyw i jarzyn. Ceny paliwa idą w dół, a produkty nie, ceny paliwa idą w górę, ceny produktów także. Ktoś drenuje naszą kieszeń i sobie nabija kasę naszym kosztem.

Odpowiedz Cytuj
Obywatel GOŚĆ 22-11-10 10:12

  A jednak marzenia się spełniaja,poniewaz alejka wokół jeziora jest i pewnie sama po niej łazisz zaskoczona?

Odpowiedz Cytuj
Obywatel GOŚĆ 22-11-10 10:20

  A jednak marzenia się spełniaja,poniewaz alejka wokół jeziora jest i pewnie sama po niej łazisz zaskoczona?

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://susz.istrefa.com

istrefa gmina Susz | istrefa powiat iławski | istrefa warmińsko-mazurskie | istrefa Polska

Susz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 14-240


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem